Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nový rok vítala bez manžela: Sexy Verešová oslavila Silvestra na horách jen s dětmi

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
párty
Modelka Andrea Verešová (39) oslavila příchod nového roku ve společnosti. S dcerou Vanesskou a synem Danielem vyrazila do klubu v horském středisku Jasná v Tatrách a podle všeho si silvestrovskou noc užili. Modelka pařila na parketě jako zamlada, ale kde nechala manžela?

Na Štědrý den se sice s manželem Danielem Volopichem a dětmi u stromečku Andrea vyfotila, ale Silvestra strávila zřejmě opět jen s dětmi. Vánoční snímek, na kterém je pohromadě celá rodina, patří k těm vzácnějším. Manžela, který viditelně pohubl, moc často modelka neukazuje…

Verešová (39) vyrazila podle fotografií do společnosti jen s dětmi a kamarádkami. I tak si silvestrovskou noc náramně užila. Nutno podotknout, že to Andrejce opět moc slušelo. Na výjimečný večer zvolila upnuté minišaty a kozačky nad kolena a podobný outfit jen v tmavých barvách zvolila i její dcera Vanessa. Ta je mamince čím dál více podobná a roste do krásy. Ze syna Daníka roste také velký elegán, i když svůj volný čas nejraději tráví sportem.

Andrea, která patří už po několik let k nejkrásnějším Slovenkám, se nebojí ani půl roku před čtyřicátými narozeninami odejít přehlídku v plavkách či prádle. Andrea na sobě stále tvrdě maká, každý den cvičí jógu, plave, běhá a drží si zdravý jídelníček. Naposledy svůj pevný zadeček předvedla v plavkách ve své vile, kterou ukázala veřejnosti. V domě, kde nechybí posilovna ani wellness, se Andrea musí cítit jako princezna.

Související články

Další články