Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nový rok s maminkou Veronikou a bez chlapů: Agáta Prachařová popsala, jak stráví silvestrovskou noc

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Bude to nejlepší silvestr za posledních deset let - tak mluví půvabná modelka Agáta Prachařová (34) o pobytu na horské chatě v Orlických horách. Tam kráska vyrazila se svými dětmi a milovanou maminkou Veronikou Žilkovou (58). Pro eXtra.cz promluvila, jak si aktuálně užívá dobrodružství na sněhu, a zároveň vyslala novoroční vzkaz čtenářům.

Kde se objeví někdejší rebelka Agáta, tam je vždy veselo. Ovšem s narozením syna Kryšpína a dcery Mii už jsou dávno její bouřlivá léta minulostí. Naopak se z ní stala zodpovědná maminka, která na horách přechází bolest z rozpadu manželství s Jakubem Prachařem (37).

"Jsme s maminkou na horách a užíváme si sněhové nadílky. A samozřejmě dětí. Jediný chlap, kterého mám po svém boku, je Kryšpín. Takže silvestra si užiju se svou milovanou rodinou a bude to nejlepší silvestr za posledních deset let. Jsem šťastná," popsala své pocity Agáta, která už pár týdnů randí s makléřem Zdeňkem.

Někdejší hvězda přehlídkových mol věří, že nadcházející rok bude lepší než letošní a zároveň podobně popřála i čtenářům eXtra.cz. "eXtra je jediné médium, které se mě vždy zeptá na názor. Ale lidé by si měli udělat vždy svůj obrázek... Ale vašim čtenářům přeji hlavně zdraví, to je důležité," vzkázala z hor sympatická Agáta, která byla dobře naladěna.

A aby také ne - je v dobré společnosti svých dětí a milované maminky Veroniky.

Související články

Další články