Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nový retro seriál Volha: Diváci se rozdělili na dva tábory. Co je to za parodii, podivují se někteří

Kryštof Hádek v hlavní roli nového seriálu ČT Volha.
Zdroj: se souhlasem ČT
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Reakce diváků

Na České televizi měl premiéru retro seriál Volha. V hlavních rolích se představili Kryštof Hádek, Aňa Geislerová nebo Klára Melíšková. Jak první díl zhodnotili diváci na sociálních sítích?

V neděli měl na televizních obrazovkách České televize premiéru nový retro seriál Volha. Příběh minisérie pojednává o služebním řidiči, který donáší na své pasažéry, jimiž jsou známí umělci i různí šéfové. Děj se odehrává v letech 1971 až 1990.

Hlavní postavu ztvárnil Kryštof Hádek, v dalších rolích se objevili Jiří Dvořák, Klára Melíšková, Aňa Geislerová, Jiří Lábus a Eliška Křenková.

Negativní komentáře převažovaly

Lidé v komentářích na sociálních sítích zhodnotili první díl nového seriálu a rozhodně se nedrželi zpátky. „Pardon, ale takhle debilního hlavního hrdinu jsem dlouho nikde neviděla. Vůbec nemám chuť se na to dívat dál,“ napsala uživatelka Hanel. Tak to zatím vypadá, že tohle dílo by se mělo vysílat až po 22 hodině a nebo raději až po půlnoci,“ napsal uživatel Vlastík. „70. léta? Co je to za parodii. Chování, oblečení, včetně kšiltovek. To nikdo nenosil. Zlaté Vyprávěj. Jsem masochistka, tak se dívat budu,“ nebrala si servítky Helena.

Našlo se ale i plno pozitivních komentářů. „Dobrý,“ pochvaloval si uživatel Jirka.Jako, překvapilo! Melíšková je ovšem top,“ napsala Michaela. „Tohle se opět povedlo. Geislerová skvělá, ale ta Klára Melíšková, absolutní TOP,“ napsala Petra.Naprosto boží! Královsky jsem se bavil a žasnu nad tou výpravou. Hádek, Melíšková, poldové jsou taky skvělí,“ přitakal Michal.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy