Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nový ředitel dopravní policie Jiří Zlý: Ve Výměně manželek šířili s partnerem osvětu

Jiří Zlý byl ve Výměně manželek.
Zdroj: TV Nova / denik.cz
šéf
Jiří Zlý, který se stal 1. prosince novým ředitelem dopravní policie, se objevil před dvěma lety v reality show Výměna manželek. Jenže do pořadu nešel se svou manželkou, nýbrž s partnerem Markem, se kterým se zaregistrovali před devíti lety. Nový šéf dopravní policie tenkrát šel do projektu hlavně proto, aby šířil osvětu a mohl tak vyvrátit předsudky vůči homosexuálům.

Jiří Zlý slouží u policie od roku 1992. Od roku 2007 dělal šéfa dopravní policie v Moravskoslezském kraji a byl tak vhodným kandidátem na tuto pozici. „Plukovník Zlý je jedním z nejzkušenějších velitelů služby dopravní policie a já věřím, že se mu bude dařit naplňovat koncepci rozvoje dopravní služby a že si získá respekt nejen u dopravních policistů, ale i u partnerů mimo policii a u veřejnosti,“ sdělil serveru iDnes.cz první náměstek policejního prezidenta Martin Vondrášek.

Ve funkci ředitele nahradil Jaroslava Řeháka. Ten se z osobních důvodů vrátil na post šéfa odboru dopravní policie Libereckého kraje.

Nový šéf dopravní policie Zlý se objevil ve Výměně manželek v roce 2017. Kromě toho, že se s partnerem Markem zúčastnili proto, aby šířili osvětu, narazili na problémy manželů v náhradní rodině.

"Za orientaci můžou chromozomy, my se tak rodíme a neznám metodu, jak převychovat homosexuála," řekl Marek Zlý divákům ve Výměně manželek v roce 2017. "Je to stejné uvažování, jako když má matka byla alkoholička, vidíte ve mně alkoholika?" doplnil partner Jiřího Zlého.

Partneři chtěli také ukázat, že se i gayové dokážou postarat o děti a předat jim mnohdy víc než klasická rodina. Jiří Zlý má dvě dcery z prvního manželství, které má ve střídavé péči.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy