Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Nový přítel Ivany Gottové: Utajenou lásku její dcery zpočátku nepřijmou, říká věštkyně

Ivana Gottová povolila své přítelkyni, herečce Michaele Kuklové zveřejnit snímky z vily na Bertramce.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Nová láska
Vdova Ivana Gottová (44) si možná našla nového muže. Údajně byl jejím milencem už v minulosti. Informovala o tom známá věštkyně Graciela. Podle ní ale v důsledku nového vztahu čekají Ivanu napjaté vztahy mezi dcerami. Situace se ale prý časem uklidní.

Nový vztah Ivany Gottové (44) hlásá věštkyně Graciela. Vyložené karty prý napovídají, že tajemný muž hrál roli již v její minulosti. "Láska mezi nimi byla už dříve. Poslední dobou se ale mezi nimi něco děje. Pravděpodobně jsou napjatí kvůli médiím," vidí v kartách Graciela. Podle ní je vdova velmi osamělá a bude se dlouho rozhodovat, zda ve vztahu pokračovat. Chce se totiž věnovat především svým dcerám.

Přijdou nové začátky

Karty ale poukázaly také na její kariéru. V blízké budoucnosti se Ivana rozhodne pro založení nadace."Bude pomáhat dětem a udělá jí to velké jméno ve společnosti," řekla Graciela pro eXtra.cz. To může být důvodem, proč bude Gottová svého muže dlouho tajit před veřejností. Podle věštby chce totiž Ivana udělat velkou změnu ve svém životě.

Dcery budou mít problém

S partnerem ale dle věštby přijdou i problémy v rodině. Dcerám Charlotte (14) a Nelly (12) totiž bude chvíli trvat, než nového člena rodiny přijmou. "Charlotte bude matce vztah chvíli vyčítat. Je to ale inteligentní dívka a bude stát při mamince a odpustí jí," vysvětluje Graciela pro eXtra.cz. Vztah Nelly k Ivanině lásce ale bude trochu náročnější. "Mladší dcera bude žárlit mnohem víc. Dotyčný si s ní ale poradí a pozná, že dívka potřebuje otce," věští a dodává, že si nový muž lásku k dívkám vypěstuje a vznikne mezi nimi velké pouto.

Ivana stála po boku zesnulého Karla Gotta skoro dvacet let a nyní truchlí nad ztrátou manžela. "Její pravá láska Karel ji takhle smutnou vidět nechce. Vidím, že je to její anděl strážný a hlídá nejen ji ale i své dcery," ukončuje Graciela.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy