Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Nový přítel Anety Vignerové: Modelka randí s tvůrcem seriálu Most! Proflákla to v opilosti

+ Dalších 107 fotografií
Nová láska
Že je po boku Anety Vignerové (31) nový muž, se vědělo už dlouho. Modelka to tajila tak úzkostlivě, až si jednoho večera dala víno a sama to provalila. Jejím milencem je scenárista Petr Kolečko (34), jenž stojí za nesmírně populárním seriálem Most!

Do postele neuléhá Aneta Vignerová (31) už pěknou řádku dní, teprve teď ale vyplavalo na povrch, kdo modelku sbalil tentokrát!

Jen co Petr Kolečko (34) udělal v seriálu Most! z herečky Eriky Stárkové (34) transsexuálku, upaloval za Vignerovou. Slovo dalo slovo a královna krásy z roku 2009 tvoří se scenáristou pár.

Vignerová vztah potvrdila na Instagramu. Těžko odhadovat, do jaké míry se na tom podepslao pití vína. Roli ve videu, které zveřejnila na sociální síti, ale rozhodně hrálo.

Konečně se tak mohou ruku v ruce objevit ve společnosti. A lze očekávat, že k tomu dojde příští pondělí, kdy se mají tvůrci Mostu! sejít v tamější hospodě Severka, aby se společně podívali na poslední epizodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články