Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nový přítel Absolonové je pěkný lhář! Jeho manželka se o nevěře dozvěděla až z novin, přitom Monice tvrdil něco jiného!

Zdroj: reprofoto FTV prima
+ Další fotografie

Monika Absolonová (38) opět "trefila do černého". Místo aby si užívala nové lásky, tak musí řešit nevyřešenou minulost svého nového přítele Tomáše Horny (33). Do toho se navíc zapojila i jeho právoplatná manželka. Co ta na vztah Moniky a Tomáše říká?

Paní Jitka Hornová (33) poskytla rozhovor deníku Aha! a vypadá to, že nic není tak, jak Monika tvrdí. „Není pravdou, že poměr trvá několik měsíců, jak prezentuje paní Absolonová, neboť ještě v srpnu tohoto roku manžel moc stál o druhé dítě,“ prozradila manželka hokejisty.

Monika tvrdí, že jí Tomáš řekl, že se rozvádí. Podle manželky je pravda ale jiná. Než si Jitka v srpnu přečetla článek v novinách, považovala manželství, z kterého má dceru, za bezproblémové. Hokejista se tedy musel přiznat a teprve pak jeho manželka podala žádost o rozvod.

Absolonová tak zase narazila na "vejlupka". Podle Jitky Hornové navíc ona nebyla jediná, s kterou zahýbal. Před Monikou ještě měl románek s neznámou ženou, ale to mu manželka odpustila. Teď to však bylo silné kafe i na ni.

„Partnera si musím vážit. Vezmu-li v úvahu všechny okolnosti s touto kauzou spojené, také skutečnost, že se v Tomášově případě nejedná o první eskapádu, už nemám důvod vážit si ho,“ radikálně oznámila Hornová.

Související články

Další články