Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nový přírůstek k 11 pořadům: Jaromír Soukup zakládá vlastní politickou stranu!

Zdroj: profimedia
Soukup politikem
Majitel a dvorní moderátor televize Barrandov Jaromír Soukup (49) už nechce politiku jen svérázně komentovat, ale aktivně se jí účastnit. S novou stranu List Jaromíra Soukupa hodlá bojovat proti oligarchům a prosazovat české národní zájmy.

Pověsí Jaromír Soukup svých jedenáct pořadů na hřebík a půjde do politiky na plný úvazek? I to se může stát. Majitel a dvorní moderátor televize Barrandov ve středu založil vlastní politickou stranu.

Nazval ji podle modelu, dle nějž pojmenoval většinu svých relací. S hnutím List Jaromíra Soukupa chce podnikatel bojovat proti oligarchům. Oznámil to ve svém pořadu Moje zprávy.

Není dosud jisté, zda začne hned letos kandidaturou do Evropského parlamentu.

„Už více než rok mluvím s politiky o tom co mě, ale především vás trápí. Byl jsem první, kdo u nás v republice otevřel téma oligarchů. Upozornil jsem na špinavé praktiky soudců. Byl jsem to já, kdo jako první řekl premiérovi, že je třeba zdaňovat nadnárodní koncerny. Byl jsem to já, kdo jako první upozornil na krutý rozpor mezi tím, co politici říkají a co dělají,“ řekl Soukup.

„Právě proto jsem se rozhodl, že aktivně vstoupím do dění. Úderem dnešního dne zakládám politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Nenechte mě v té snaze samotného, buďme vlastenci a braňme české národní zájmy,“ vyzval s patřičnou hrdostí.

Tak uvidíme, jak se bude Soukupovi v politice dařit. Nelze zatím vyloučit, že získá velkou podporu.

Související články

Další články