Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nový přírůstek do rodiny Andreje Babiše: Premiér má doma dalšího rozkošného chlupáče

Nový přírůstek do rodiny Andreje Babiše: Premiér má doma dalšího rozkošného chlupáče
Zdroj: Twitter Andreje Babiše
Předchozí Další
+ Další fotografie
roztomilé
Českému premiérovi Andreji Babišovi (65) nestačili dva mazlíčci a rozhodl se jim pořídit kamaráda. Přesněji řečeno štěňátko rasy red toy pudl. Doma už dělá předsedovi vlády společnost Ella a Tango, zlatý retrívr a německý ovčák. A Ella tedy z nového štěněte nadšená není...

"Vlevo Gigi, náš nový red toy pudl. Vpravo otrávená Ella, co dělá, že ji nevidí. Společně jsme pro vás natočili dnešní Čau lidi," pochlubil se novým přírůstkem do rodiny premiér Andrej Babiš. Fenka Ella, zlatý retrívr, asi nemá úplně zájem se s rozkošnou Gigi přátelit. Tedy, prozatím.

Gigi je roztomilost sama

Premiér se už minulý rok v únoru na Facebooku pochlubil, že má dalšího člena rodiny, německého ovčáka jménem Tango. Napsal k fotce jen, že mají štěně, připsal jeho rasu a jméno a kdy se narodilo. Gigi je tak už třetí psí láska, kterou si premiér Babiš pořídil.

Maličká chlupatá Gigi je roztomilost sama. Ostatně to ukazuje video, které Andrej v neděli večer přidal na svůj Facebook.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy