Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nový prezident Petr Pavel: Ve volebním štábu se objevili Slováčková, Mádl či Sokol

Ve volebním štábu Petra Pavla se sešlo hodně celebrit.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/koláž
+ Dalších 11 fotografií
Celebrity ve štábu Pavla

Do volebního štábu Petra Pavla přišla i řada českých celebrit, které přišly vyjádřit podporu generálovi osobně. Dorazili například Daniela Kolářová, Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem, Anna Slováčková, herec Ondřej Pavelka, sportovci Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou a spoustu dalších. Dění ve štábu monitoruje redakce eXtra.cz.

Generál Petr Pavel měl od začátku sčítání hlasů značný náskok. Nový český prezident se těší podpoře nejen většiny české veřejnosti, ale i velké časti známých tváří.

Ve volebním štábu generála se nyní již slaví, jak může potvrdit redakce eXtra.cz, která je zde přítomna. Mezi různými politiky jsou i české celebrity, které přišly gratulovat a slavit spolu s generálem Petrem Pavlem.

Hodně celebrit ve štábu Pavla

Do štábu dorazila například herečka Daniela Kolářová, která spolu se Zdeňkem Svěrákem svou podporu generálovi vyjadřovala hned od začátku. Stejně tak herec Jiří Mádl, sportovci a manželé Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou, herec Ondřej Pavelka, herečka a zpěvačka Anna Slováčková, herečka Zlata Adamovská s manželem, moderátor Ondřej Sokol s manželkou a spoustu a spoustu dalších. Například Zdeněk Svěrák.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy