Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nový pořad televize Prima: Z místa činu odhalí divákům reálné vyšetřování

Zdroj: TV Prima
Z místa činu
Televize Prima představí nový kriminální pořad Z místa činu. Nechá diváky nahlédnout do pozadí vyšetřování, jak postupují kriminalisté při řešení konkrétních případů a také jak vypadá výslech klíčových postav. V pořadu nebudou chybět emoce, napětí ani rozuzlení.

Na obrazovkách televize Prima budeme moci nově sledovat pořad Z místa činu, který rekonstruuje reálné případy a seznamuje s prací kriminalistů. Práce vyšetřovatelů je v jednotlivých dílech ukázána a vysvětlena na pravdivých příbězích tak, jak je lidé prožívají. K rekonstrukci událostí dochází prostřednictvím přesných výpovědí svědků, kteří postupně dávají dohromady přesný děj celé události.

V jednom díle budou diváci sledovat dva případy z různých úhlů pohledu. Uvidí zločin očima svědků, rodiny a kriminalistů. Divák má tedy možnost rozluštit zločin za pomoci tří názorů. Vyřešení celého příběhu pak přichází na konci společně s rozsudkem.

Důležité je sledovat maličkosti, protože každý detail či postřeh může vést k dopadení zločince. "Divákům nabídneme jiný úhel pohledu na jednotlivé případy, jejich postupné řešení a odhalování dalších faktů přidávají na dynamičnosti pořadu. Práce se svědky je psychologickou činností, proto je dobré pracovat s nimi tak, aby si z inkriminovaných momentů vzpomněli na co nejvíc detailů. Věřím, že tento styl odkrývání pravdy diváky zaujme," říká o pořadu dramaturgyně Klára Balvínová.

Na diváky čeká řada zajímavých případů a mohou se těšit na vyřešení krádeže, zločinu z vášně, drogové problematiky, pohřešování, loupeže, přepadení, autonehody nebo třeba kyberšikany. Premiérové díly poběží každý všední den od 2. března v 15.25 na televizi Prima.

Související články

Další články