Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nový pořad Šéfem za pár minut: Je to úplně jiná věc, uděláme k tomu i knížku, říká Pohlreich

Zdeněk Pohlreich se často a upřímně usmívá.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Šéfem za pár minut
Nový pořad televize Prima přináší neotřelý pohled na vaření. Když své síly spojí Zdeněk Pohlreich (63) s Ivetou Fabešovou, výsledkem může být jedině oslnivá kuchyně v každé rodině. Kulinářská show odstartuje v říjnu a na své si přijdou jak gurmáni, tak lidé, kteří jen hledají inspiraci, jak zpracovat různé suroviny. Šéfkuchař Pohlreich k tomu redakci eXtra.cz prozradil, že přijde maličký bonus!

"Člověk by nikdy neměl rezignovat na to, co jí, protože i z jednoduchých surovin se dá vařit skromně, chytře a skvěle," vysvětluje Zdeněk Pohlreich nový koncept pořadu Šéfem za pár minut Ten by měl nadchnout nejen milovníky vysoké gastronomie, ale také ty, kteří musejí denně nasytit rodinu. Novou show mohou diváci sledovat na televizních obrazovkách Primy na konci října. Kromě Pohlreicha se lidé mohou těšit i na cukrářku Ivetu Fabešovou

Talentovaný šéfkuchař a jeho kolegyně předvedou chutný a ekonomický způsob vaření z dostupných surovin, aniž by zůstaly nějaké zbytky. Zároveň objasní, že i z obyčejných surovin mohou vzniknout neobyčejná jídla. "Tato série Šéfa oslavuje zdravý selský rozum, vrací se zpátky ke kořenům kuchyně. Divákům naservírujeme zdravá, chutná jídla pro celou rodinu ze snadno dostupných surovin," dodal Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Zeptali jsme se přímo Zdeňka Pohlreicha, co nová show přinese.

Co mohou diváci očekávat oproti Ano, šéfe?

Je to úplně jiná věc. Tohle vlastně jsou návody na to, jak vařit rychle, snadno a super jednoduše.

Mohou diváci očekávat i něco navíc?

Uděláme i takovou knížku, která s tím bude nějakým způsobem korespondovat.

Jak se na novou show těšíte?

Zatím se netěším nijak, ještě jsem to neviděl. Já se budu těšit, až budu vědět, kdy se to bude vysílat. Já vím, že jsme to natočili, že jsme to udělali. Kdy to bude mít premiéru, to vám neumím říct.

My už ale víme, kdy Šéfem za pár minut vtrhne na už brzy obrazovky. Na nový kulinářský pořad se můžete podívat už 29. října na televizi Prima.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy