Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nový pořad Cesty z dluhů: Televize Prima pomůže lidem postavit se zpět na vlastní nohy

Nový pořad Cesty z dluhů: Televize Prima pomůže lidem postavit se zpět na vlastní nohy
Zdroj: FTV Prima
+ Další 3 fotografie
finance
Příběhy aktérů pořadu Cesty z dluhů jsou různé, ale jedno mají společné. Účastníci všech dílů vědí, že je třeba postavit se na vlastní nohy, zvládnout dluhy a nepropadat se hlouběji do pasti nesplacených úvěrů a nevýhodných půjček. Jenže v běžném životě, bez poradce, se to málokdy podaří. Nová dokumentární show FTV Prima jim pomůže.

Pořad Cesty z dluhů představí čtyři rodiny, které se souhrou okolností ocitly ve špatné finanční situaci. V každém díle moderátor a finanční poradce Jan Waldhauser radí, jak projít krizí rodinného rozpočtu. Rozdává úkoly, které vedou k lepší finanční gramotnosti a penalizuje ve chvíli, kdy členové rodiny úkoly nesplní či nemají ani snahu s problémy cokoliv dělat. Jak se říká: Peníze hýbou světem... hýbou ale i vztahy, a tak je cílem pořadu Cesty z dluhů zajistit nejen plné peněženky, ale i spokojenost rodiny.

Někteří účastníci pořadu se do něj přihlásili proto, že chtěli pomoci, ale zároveň si přáli na svém případu ukázat, jak snadno se může člověk v dluhové pasti ocitnout. Jiní zase potřebovali akutně pomoci s řešením své svízelné situace a další se s ohledem na děti rozhodli podělit o své životní zkušenosti. Jak se všichni účastníci natáčení shodli, faktem je, že s nedostatkem financí v jejich domovech roste napětí. Podaří se jim zabojovat a získat zpět vyrovnaný rozpočet i klidný vztah?

Nedostatek peněz dokáže pořádně zahýbat nejen lidskými osudy, ale také vztahy. Sledujte pořad Cesty z dluhů už 4. srpna 2020 ve 21.45 na Primě a zjistíte, že právě vyrovnané finance jsou zárukou spokojeného života.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy