Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

NOVÝ PODEZŘELÝ! Policie zjišťuje, co měla pohřešovaná Míša domluveno s tajemným rybářem z Ústí nad Labem

+ Dalších 43 fotografií
V případu zmizelé Michaely Muzikářové se policie zaměřila na dalšího muže. Začala se vyptávat na muže, který měl Míšu v přátelích na Facebooku a který se vydává za mladší ročník, než ve skutečnosti je. Co tento ústecký rybář ví o jejím zmizení?

Po zmizelé Míše Muzikářové (13) policie pátrá déle než 3 měsíce a pořád bez úspěchu. Pátrání ale nevzdává a prověřuje každou stopu. Podle informací serveru Lidovky.cz se policie vydala zpátky do školy, kam Míša chodila. Zajímala se o identitu jednoho z jejích kamarádů na Facebooku a informace si ověřovala. Prozradil to jeden ze zaměstnanců školy.

Policie na případ uvalila informační embargo a nechce nic komentovat. Podle informací eXtra.cz se policie vyptávala na muže, o kterém jsme již na našem webu několikrát psali.

Míša podle svědků měla v osudný den dokonce nastoupit do jeho vozu

Muž navíc dobře zná Míšinu matku, je to její kolega z práce. Podle webu expres.cz se na Facebooku z nějakého důvodu vydává za mladšího kluka, než ve skutečnosti je.

Dobře zná složitý terén kolem Labe, kde jako vášnivý rybář tráví hodně času. Mohl si něčeho všimnout? Může být právě on klíčem k záhadnému případu?

Související články

Další články