Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nový partner Anny Polívkové: Mladík s divokou minulostí, který chtěl být gayem roku

+ Dalších 22 fotografií
TAJEMSTVÍ
Copak se to děje v životě Anny Polívkové (40)? Oblíbená herečka, která byla doteď spojována s tanečníkem Michalem Kurtišem (29), s nímž se před šesti lety seznámila ve StarDance, prý přítele pustila k vodě a začala si s o 13 let mladším Jiřím Matouškem (27). Pohledný filmař má za sebou hodně pestrou minulost.

Když se v roce 2012 zúčastnil Muže roku, prasklo na něj, že nafotil hodně pikantní nahé fotografie, na kterých rozhodně nechybělo nic z jeho obnaženého těla.

„Vím, že jsem jednou fotil akty. Ten člověk je pak chtěl přihlásit do nějaké soutěže, to jsem mu nepovolil. Ale snímky, které mám z focení k dispozici, rozhodně nejsou i s mým přirozením. Jestli takové vznikly, je mi to líto. Nechtěl bych o účast v Muži roku přijít,“ řekl před sedmi lety Jiří Matoušek redakci Super.cz.

V soutěži mužské krásy měl tehdy opravdu namále. Pořadatel Muže roku David Novotný měl strach, že by kvůli skandálu mohl přijít o mezinárodní licence. „Všech, které vybereme, se ptám, zda za sebou nemají nějaké točení porna nebo focení erotických fotografií. Jiří Matoušek se spolu s ostatními smluvně zavázal, že pokud se něco takového objeví, bude vyřazen a zaplatí stotisícovou pokutu,“ uvedl tehdy. Nakonec mu odpustil, v soutěži ale mladík stejně výrazněji neuspěl.

Ještě o dva roky dříve se v osmnácti letech coby student stal druhým nejsympatičtějším homosexuálem kvůli umístění v soutěži Gay Man 2010. Podle Matouška to však nemělo nic společného s jeho orientací, šlo jen o možnost zviditelnění se.

Matoušek, jenž loni ukončil studium FAMU, pracoval na filmech Prezident Blaník, Bába z ledu nebo Národní třída. Natočil také víc než patnáct reklam včetně jedné pro Škodu a věnuje se také dokumentům. Není divu, že měl při své profesi šanci seznámit se s Annou Polívkovou. Jestli to mezi nimi opravdu jiskří a definitivně nahradí po jejím boku dosavadního partnera, to se ale teprve uvidí…

Mohlo by vás zajímat

Další články