Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nový pár v rybníčku slavných: Sabina Rojková zdědila chlapce po Haně Holišové

Herečka Sabina Rojková a Tomáš Smička na premiéře pohádky Největší dar.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
Nový pár?

Zdá se, že se v českém showbyznysu objevil nový pár. Na premiéře nové české pohádky Největší dar v pražském kině Cinema City Slovanský dům, kde byla přítomna i redakce eXtra.cz, se k sobě až příliš měli hercečka Sabina Rojková (25) a Tomáš Smička (35). Nejenže byli oba perfektně sladěni, co se týče oblečení, ale neustále se k sobě tiskli a vyměňovali si zamilované pohledy. Ani jeden z nich však vztah zatím nepotvrdil. 

Na premiéru pohádky Největší dar v pražském kině Cinema City Slovanský dům se objevilo plno celebrit. Nechyběla ani herečka Sabina Rojková, která se náramně měla k tanečníkovi Tomáši Smičkovi.

Před fotografy i redaktory eXtra.cz se k sobě tiskli, vyměňovali si zamilované pohledy a člověk by si na první pohled myslel, že jsou pár. Ani jeden z nich však vztah oficiálně nepotvrdil.

Smička chodil s Holišovou

Tomáš Smička v minulosti randil se zpěvačkou Kamilou Nývltovou (33) nebo herečkou Hankou Holišovou (42), jak tehdy informoval Expres. S Holišovou se Smička seznámil kolem roku 2016 při práci. „Seznámili se díky muzikálu Mamma Mia. Právě tam přeskočila jiskra,“ popsal již zmíněnému webu zdroj blízký Smičkovu okolí.

V roce 2019 se Smičkovi narodil syn Eliáš, kterého mu porodila partnerka Dorota Paulik.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy