Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nový pár na obzoru? Hanychová prý vyměnila chirurga za Jaromíra Soukupa. Co na to řekla

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup. Tvoří nový pár?
Zdroj: profimedia / se souhlasem TV Barrandov / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
spekulace

Je to pár týdnů, co modelka Agáta Hanychová (37) oznámila rozchod s chirurgem Andrejem. Sociálními sítěmi se nyní začaly výrazně šířit spekulace, zda se v jejím životě neobjevil nový muž, a to rovnou mediální magnát Jaromír Soukup (53), jehož jméno bylo několikrát zmíněno v komentářích během Agátina živého vysílání na Instagramu. Redakce eXtra.cz Agátu ohledně spekulací kontaktovala. Dotaz ji velmi zaskočil, ale možný vztah nevyvrátila.

Agáta Hanychová potvrdila rozchod s chirurgem Andrejem teprve před pár týdny. Pár spolu byl přes osm měsíců, ale i tento vztah mamince dvou dětí shořel jako list papíru.

Po rozchodu ale jakoby rozkvetla, v posledních dnech odhaluje své štíhlé tělo v plavkách a jenom září. Toho si všimli i její fanoušci, kteří začali spekulovat, zda za tím náhodou není nový muž.

Nový pár na obzoru? Agátu dotaz zaskočil

Těm pozornějším obdivovatelům neunikl chvilkový záběr neznámé mužské ruky, který se objevil na Agátiných sociálních sítích. V době, kdy měla modelka pravidelné živé vysílání, se jí pak fanoušci neustále ptali na Jaromíra Soukupa. Mediálního magnáta navíc nedávno navštívila v premiérovém dílu VIP svět Speciál na TV Barrandov, kde se Soukupovi otevřela i v osobních záležitostech.

Redakce eXtra.cz Agátu Hanychovou ohledně spekulací nad možným vztahem s Jaromírem Soukupem kontaktovala a dotaz ji velmi zaskočil. "Promiňte, ale svoje soukromí nebudu komentovat," řekla důrazně. Zda tvoří Jaromír Soukup a Agáta Hanychová pár, je tak stále otázkou, avšak by jim v možném vztahu nic nebránilo.

Jaromír Soukup byl v minulosti spojován s herečkou Kateřinou Brožovou, se kterou se zasnoubil. K veselce ale nikdy nedošlo. Po rozchodu s herečkou chodil od roku 2020 s českou muzikálovou herečkou a operní pěvkyní Terezou Mátlovou. Jejich vztah vydržel necelé 4 měsíce. Na přelomu května a června téhož roku přinesl web eXtra.cz informaci, že se pár rozešel.

Redakce eXtra.cz se pokusila Soukupovi dovolat. Mediálnímu magnátovi jsme napsali i zprávu, ale do vydání článku neodpověděl.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy