Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nový pár Agáta Hanychová a Ladislav Bisenius od Třešničkové? Vyjádření plné zklamání

Nový pár Agáta Hanychová a Ladislav Bisenius od Třešničkové? Vyjádření plné zklamání
Zdroj: Koláž eXtra.cz / Se souhlasem T. Třešničkové / Se souhlasem A. Hanychové
+ Dalších 10 fotografií
ZRADA

Agáta Hanychová (35) nedávno zažila trpký rozchod s truhlářem Adamem, o víkendu ji ale zase viděli v Alpách ve společnosti s velmi kontroverzním Ladislavem Biseniem, expřítelem Týnuš Třešničkové (25). Vážně s ním exmanželka Jakuba Prachaře randí?

Kontroverzní Ladislav Bisenius

Ladislav Bisenius, který před několika lety figuroval ve velkém drogovém případu a dostal vysoký trest odnětí svobody, asi nebude úplně všem ženám připadat jako ta nejvhodnější partie. Zvlášť poté, co Týnuš Třešničkovou po rozchodu veřejně dost nepěkně pohanil. Označil ji za šrot a dokonce o ní tvrdil, že mu byla nevěrná.

Proto bylo s podivem, když se objevily informace, že se s ním vídá právě Agáta Hanychováposledním vztahem trpce zklamaná.

Agáta Hanychová se vyjádřila

„Do toho, s kým jsem nebo nejsem, nikomu nic není,“ řekla eXtra.cz nejprve Hanychová.

Bisenius jí konkrétně vůbec nestál za vyjádření, ale ze slov, která řekla dál, je jasné, že se přesunul do kolonky zklamání.

„Žádný vztah nechci, na všechny kašlu. Jsem sama, chci být sama a budu sama. Určitě hodně dlouho. Jakýkoli chlap se může snažit o cokoli, nezmění nic,“ prohlásila pro eXtra.cz Agáta.

Poslala ho do háje?

„On je zrovna člověk, se kterým bych se nikdy nezapletla! Naopak jsem ho odsuzovala, když po rozchodu s Týnuš roztruboval do světa informace z jejich soukromí,“ řekla navíc Expresu.

Stačilo se poptat v jejím okolí, a vneslo to do jejích vztahů s Biseniem víc světla.

„Byla s ním na horách na jeden jediný den, potřebovala vypustit po posledním těžkém rozchodu. Ale vůbec nic mezi nimi neproběhlo. Od té doby jí nestále volá, ale Agáta s ním nechce nic mít. Slyšel jsem, že mu nahrála i hlasovou zprávu, v které mu říká, že na ni rozhodně nepůsobí jako ta nejchytřejší tužka v penále, a ať jí dá laskavě pokoj. Takže když se teď objevily fotky z výletu na veřejnosti, asi je docela nabíledni, kdo a proč je do médií poslal,“ tvrdil eXtra.cz důvěryhodný blízký kamarád influencerky.

Zklamání

Hanychová se v mužích zklamala několikrát. Největší ránou byl pro ni poslední přítel Adam Raiter.

„Agáta to nevydýchává. Adam ji strašně zklamal. Původně ji fascinoval, protože byl galantní. Byl to prý první opravdový chlap, kterého kdy poznala, ale dovolil si k ní to, co si k ní zatím ještě nikdo nedovolil. Teď říkala i něco o neuvěřitelné hlouposti a absenci mozku,“ uvedla pro eXtra.cz kamarádka Agáty. Jestli to bylo vyřčeno v souvislosti s Adamem Raiterem, to už nevysvětlila.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy