Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nový muž v životě Seleny Gomez: Pravda o románku s cukrouškem z One Direction!

+ Dalších 123 fotografií
Konečně!
Selena Gomez (26) konečně prozřela a Justina Biebera (25) hodila nadobro přes palubu. Ten stejně cukruje s manželkou Hailey Baldwin (22). A tak zpěvačka rozhodila sítě a v jejím životě má být nový muž. Dokonce je to údajně jeden z členů polorozpadlé chlapecké skupiny One Direction!

Selena Gomez (26) a Niall Horan (25) z One Direction spolu? Kdo by si to pomyslel! Fanoušci je měli vidět na jednom večírku, kde prý slovo dalo slovo a z dvojky byl doslova z vteřiny na vteřinu páreček!

Jenomže ne všechno je tak, jak se na první pohled může zdát. Selena se s Niallem skutečně vídá, podle blízkého okolí jsou však už dlouhá léta jenom přátelé.

„Je jim spolu dobře a jsou kamarádi. V minulosti spolu něco měli, ale Selena se teď do ničeho velkého pouštět nechce,“ prozradil zdroj serveru hollywoodlife.com. Navzdory tomu se množí hlasy, že v životě depresemi zmítané zpěvačky je doopravdy nový muž. Ale ať už jde o kohokoliv, Niall Horan to podle všeho určitě není.

Mohlo by vás zajímat

Další články