Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nový muž v jejím životě? Jennifer Aniston vyrazila na dovolenou se známým režisérem

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
láska
Hvězdná herečka Jennifer Aniston (50) štěstí v lásce v životě příliš neměla. I když byla vdaná dvakrát, ani jednou se happyend nekonal. Herečka se podruhé rozvedla v roce 2018 a od té doby je oficiálně sama. Všímaví fotografové ale seriálovou Rachel Greenovou na začátku ledna vyfotili na dovolené s jejím dlouholetým kamarádem režisérem Willem Speckem. Jsou to stále ještě kamarádi?

Jennifer Aniston (50) patří k prvotřídním herečkám, která má po celém světě miliony fanoušků. V soukromí se jí ale zase tolik nedaří. V únoru loňského roku oslavila padesátku a rok před tím proběhl rozvod s mladším hercem Justinem Therouxem, se kterým tvořila manželský pár přes dva roky.

Herečce i jejím fanouškům začalo být jasné, že se matkou už nejspíše nikdy nestane.

Nová láska

Navzdory svému věku vypadá Jennifer neskutečně dobře a zájem o ni má spousta mužů. Zatím ale oficiálně zůstává sama. Na začátku roku byla herečka vyfocena v mexickém Tulumu, kde netrávila dovolenou sama. Společnost jí dělal režisér Will Speck, se kterým Jenn pojí několikaleté přátelství.

Top forma

Nebylo by to však poprvé, kdy se z dlouholetého přátelství vyklubala láska. Ženy, které už mají tolik zkušeností jako Aniston dávají přednost spříznění duší, porozumění a čisté lásce, kterou jim častěji mohou dát muži, které je už dobře znají.

Uvidíme tedy, co se ze vztahu s režisérem vyklube. Aniston, která se před fotografy zahalovala do ručníku vypadá v plavkách stále senzačně.

Související články

Další články