Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový muž v blízkosti Lucie Vondráčkové: 3 otázky, po nichž následovalo hrobové ticho!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 20 fotografií
GLOSA: Zjevil se z čistého nebe, vydal zásadní prohlášení a… zase se odmlčel. Právník Petr Machálek, který podle svého tvrzení nově zastupuje v Česku Lucii Vondráčkovou (38) a má za ni i mluvit s médii, byl požádán, aby předložil důkazy k některým svým prohlášením. Reakcí je to, že již pět dnů neodpovídá na otázky. Co za tím je, že mlčí?

Tvrdí toho hodně, ale řada věcí je v přímém rozporu s vyjádřením právničky Tomáše Plekance, takže hozená rukavice je nyní na straně advokáta Lucie. Měl by to, co píše, dokázat.

O co například jde?

1) „Zlatokopecké“ tabulky

„Není pravda, že by pro sebe požadovala cokoli z manželova majetku. Byl to naopak návrh její právní zástupkyně kolegyni Battaglia, že je nutné, aby se držela quebeckých tabulek o vyrovnání ve všech směrech. Částka, kterou kolegyně Battaglia ve vyrovnání pro Lucii Vondráčkovou navrhla, tedy není přáním mé klientky, ale vychází z přísných parametrů kanadského práva a vztahuje se na (jakoukoliv) ženu, která 7 let vychovávala děti v domácnosti,“ uvedl JUDr. Petr Machálek.

Jinými slovy: O výživné pro sebe 30 tisíc kanadských dolarů měsíčně a 7 milionů za zničenou kariéru vůbec Vondráčková žádat nechtěla, přikázala jí to právnička. Sice moc nechápeme, v které zemi advokát rozkazuje klientovi a neřídí se jeho výslovnými přáními, ale budiž.

Tomášova advokátka Mgr. Lenka Radoňová nás při žádosti na reakci odkázala již na své dřívější prohlášení, podle něhož dle kanadských znalců práva žádné takové tabulky absolutně neexistují.

Požádali jsme proto zástupce Lucie Vondráčkové, zda by nám dotyčné tabulky, o nichž tvrdí, že spatřily světlo světa, mohl předložit, a jestli by přidal odkaz na předpisy, které na ně ukazují.

Jde totiž o docela zásadní otázku. Pokud by skutečně existovaly, mohla by se Lucie zbavit nálepky zlatokopky, kterou jí mnozí přičítají. Pokud by žádné takové tabulky nebyly, prohlášení o tom, že je jimi třeba se řídit, by byly pouze snahou o to zlepšit na základě lži mediální obraz.

Je zajímavé, že na sebe částky dokázala přesně vyčíslit, na výživné na děti pak ale tabulky nejsou, že ho nechala na uvážení kanadského soudu?

A důkazy by tu měla přinést Lucie Vondráčková (38) a její lidé. Pokud je nepředloží, nic se nestane. Nemají žádnou povinnost to udělat. Jakmile je ale veřejnosti neposkytnou, vzroste u mnoha lidí pochybnost, zda zpěvačka a její tým mluví za všech okolností pravdu. A druhá strana logicky nemůže dokazovat, že něco neexistuje, když to nikdy neviděla.

2) Styk Plekyho s dětmi

„Otec vídá děti pravidelně nejen o sobotách a nedělích, jak tvrdila jeho paní advokátka, ale i během týdne, podle toho, jak má čas, a matka dětí mu v tomto ohledu bez problémů vychází vstříc. Musím upozornit i na to, že Lucie Vondráčková vychází svému manželu při styku s dětmi maximálně vstříc a umožňuje tento styk dle časových možností jejího manžela, a to ačkoliv ví, že v jejich ještě společném domě je nastěhovaná slečna Šafářová, což je pro ni velmi lidsky těžké a také předčasné ve vztahu k malým dětem,“ tvrdí dál advokát Lucky.

Podle našich informací se měl Tomáš Plekanec se syny Adamem (3) a Matyášem (6) do minulého začátku týdne skutečně stýkat pouze přes víkendy a až po vyjádření právnického esa Radoňové mělo dojít i k návštěvě během všedních dnů. Požádali jsme proto pana doktora o sdělení, kdy dle jeho tvrzení měl mít otec poprvé děti i v průběhu týdne.

3) Proč rýpe do Šafářové?

Už u druhého bodu je citace o tom, že si měl hokejista „nakvartýrovat“ novou holku Lucii Šafářovou do domu. Někteří právníci by se jistě divili, že se takové Plekancovy bytostně soukromé záležitosti dostaly přes advokáta do oficiálního vyjádření, zajímavé ale je, že Tomáš to ústy právnické kapacity Radoňové ostře odmítl.

K Petru Machálkovi proto putoval dotaz, zda má důkazy o tom, že spolu Šafářová a Plekanec skutečně už bydlí v jedné domácnosti, a hlavně o tom, že je Lucie Vondráčková spolumajitelkou domu, v němž Tomáš zůstal bydlet i po odchodu zbytku rodiny. Naše zdroje totiž udávají, že s nemovitostí nemá pěnice vůbec nic společného, přesto však v textu je, že tenistka už dlí ve společném domě Plekancových.

Na žádnou z položených otázek žádná odpověď nepřišla. Ani odmítnutí odpovědi. Jestli je to pro to, že právník Lucie důkazy předložit nemůže, protože je nemá, nebo zkrátka zavládlo ticho z důvodu, že se s námi jen nechtěl bavit, to už necháme na posouzení každého čtenáře.

Stejně jako to, jestli si jako on též myslí, že mediální bitvu Vondráčková nevyvolala ani nepřiživovala, když přitom ve skutečnosti poskytovala jeden drsný rozhovor za druhým (Pleky doteď jediný) a i na úplném začátku po rozchodu dala podněty lidem i médiím k tomu, aby se začali na chystanou válku soustřeďovat.

Související články

Další články