Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nový módní trend podle Kendall Jenner! Nenosí nic, ani spoďáry

Šťastný to jedinec, který kráčel v jejích šlépějích!
+ Dalších 6 fotografií
V poslední době se u celebrit uchytil nový módní trend, a sice ukázat úplně všechno, co jde. Vlastně i to, co nejde. Po vzoru své kamarádky Belly Hadid ani Kendall Jenner nezůstává pozadu a vyrazila ven v průsvitných šatech a bez kalhotek. Když může být jedna nahoře bez, proč by druhá nemohla být dole bez, že?

Úspěšná modelka a členka rodiny Kardashianek Kendall Jenner vyrazila na newyorský ples Met Gala v šatičkách lehkých jako letní noc. Vsadíme se, že o takových se princezně Ladě se zlatou hvězdou na čele ani nesnilo. Nám se tedy rozhodně nesnilo o tom, že v jednom měsíci uvidíme tolik nahých zadnic z rodiny Kardashianek.

Ovšem na rozdíl od chudinky Kim, si její ségra drží zatím úroveň. A musíme uznat, že i s holým zadkem je Kendall hodně na úrovni. Pánům, kteří kráčeli po schodech za ní, se asi musel samým třpytem rozostřit zrak. Mramorové schodiště u Metropolitního muzea se tak pro některé stalo takovými schody do nebe!

Mohlo by vás zajímat

Další články