Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nový luxusní dům Táni Pauhofové: Vilu po dědečkovi zbourala a postavila znovu

Nový luxusní dům Táni Pauhofové: Vilu po dědečkovi zbourala a postavila znovu
Zdroj: Profimedia.cz, reprofoto youtube.com
+ Dalších 6 fotografií
bydlení
Slovenská herečka Táňa Pauhofová (36) už se zabydlela ve svém novém domě v jedné z lepších čtvrtí Bratislavy. Nastěhovala se bez většího rozruchu už před pár měsíci. Vila se teď objevila v hudebním videoklipu, informoval slovenský Nový Čas.

Pozemek i dům zdědila Táňa Pauhofová po svém dědečkovi. Vilku sice chtěla nejprve rekonstruovat, nakonec se však rozhodla pro demolici a vysněné bydlení si nechala postavit od základů.

Jenomže bourat začala bez povolení a podle informací Nového Času musela zaplatit tučnou pokutu. Údajně šlo až o 33 tisíc eur, v přepočtu přes 900 tisíc korun.

Spor se naštěstí urovnal a sympatická zrzka mohla svoje nové hnízdečko dostavět. Před nedávnem se už nastěhovala, ale nikomu o tom neřekla. Její domeček v lukrativní bratislavské čtvrti se však objevil ve videoklipu jednoho slovenského zpěváka. A ze záběru je patrné, že si Pauhofová pořídila i rozlehlou terasu, na které se dá perfektně relaxovat.

Oáza pokoje

"Táňa si domeček postavila přesně podle svých představ a je pro ni oázou pokoje," prozradil zmíněnému listu hereččin kamarád.

Kolik hvězda filmů jako Román pro muže nebo Lída Baarová do vily vrazila peněz, můžeme jenom odhadovat. Při pohledu na použité materiály musí být ale každému jasné, že málo to určitě nebylo.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy