Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nový lesbický pár v Ulici: Miluše Šplechtová prožije lásku s Jitkou Smutnou, známe detaily

Nový lesbický pár v Ulici: Miluše Šplechtová prožije lásku s Jitkou Smutnou, známe detaily
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Ulice
Herečka Miluše Šplechtová (61) se ve čtvrtek poprvé objeví v Ulici. Role Jolany Berkové pro ni byla velkou výzvou. Nikdy předtím si totiž nezahrála lesbu. Berková je velká kamarádka Marie Vránové, kterou ztvárňuje Jitka Smutná (67). Po letech se setkají a přiznají si, že do sebe byly celou dobu zamilované.

Miluše Šplechtová (61) a Jitka Smutná (67) prožjí na televizních obrazovkách milostný románek! Už ve čtvrtek se budou diváci nekonečné Ulice asi dost divit.

Jolana Berková je spolužačka Marie Vránové ze střední průmyslovky. Byly tehdy velké kamarádky, ve skutečnosti do sebe byly zamilované, jen si to nikdy neřekly. Po letech se potkaly v lázních, kde měly mnoho času říct si to, na co tehdy scházela odvaha…

„Lesbu jsem ještě nikdy nehrála. Jsem zvědavá, jak mě diváci přijmou,“ říká herečka Miluše Šplechtová, která v Ulici ztvární ženu, do níž se zamiluje Marie Vránová právě v podání Smutné.

„Když jsem se dozvěděla, že budu hrát s Jitkou Smutnou, musela jsem se smát. V jiném seriálu jsem jí odloudila manžela, teď se do ní zamiluju. Jitka je moje dlouholetá kamarádka, známe se dobře a dlouho. Měla jsem radost z nabídky hrát v Ulici a Jitka byla taková třešnička na dortu,“ dodává Šplechtová, která se v ateliéru potkává i se svým švagrem Rudolfem Hrušínským, a to nejen před kamerou.

U kafe a cigárka proklábosí každou volnou chvíli. „Pro Rudu bylo překvapení, když jsem sem přišla. Máme se rádi a rádi se vidíme,“ dodává herečka.

Seriálová partnerka Šplechtové, Jitka Smutná, v Ulici prožije příběh, který dobře zná. „V půdorysu, ať už citovém nebo skutkovém, se vyznám, ale není to můj příběh. To, že se linka mému životnímu příběhu podobá, ani nebyl můj nápad. Byl to nápad scénáristů a já jsem jim za to nesmírně vděčná,“ vysvětluje Jitka Smutná.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy