Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nový koloušek Dary Rolins je pořádný kusanec: Takhle odhaluje svoje dokonalé tělo

Vypadá hodně dobře…
Zdroj: instagram
+ Dalších 48 fotografií
Nikdo nečekal, že se vůbec někdy objeví zpráva o rozchodu Dary Rolins (45) a Rytmuse (41). Tenhle páreček se snažil své soukromí tajit a vypadali po celou dobu šťastně. Jejich rozchod byl nejenom pro všechny fanoušky velkým šokem. Momentálně to ale vypadá, že si slovenská zpěvačka našla už náhradu. A opravdu povedenou!

Slovenský portál Pluska.sk přišel s informací, že za rozchodem oblíbeného páru Dary Rolins a Rytmuse stojí mladý koloušek David Meszaros. Ještě včera si bývalý pár srdceryvně vylíval srdíčko na sociálních sítích, ale dneska je všechno jinak.

Ze začátku to vypadalo, že Dara nese rozchod mnohem hůře než její bývalý partner. Jak se ale zdá, tak si blonďatá kráska našla za Rytmuse rychle náhradu. Měl by jí být mladičký krasavec, který se živí jako herec a model.

David Meszaros se až nápadně podobná Rytmusovi s tím rozdílem, že je mnohem mladší. Zatoužila snad slovenská zpěvačka po mladším a šťavnatějším masíčku? Pokud podlehla potetovanému krasavci, tak by se tomu vlastně ani nikdo nedivil.

Podle fotek na sociálních sítích je David Meszaros opravdu pořádný kus a nebojí se odhalit své potetované a svalnaté tělo. Dámy, uznejte, že takovému fešákovi byste řekly ano i vy!

Související články

Další články