Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nový koloušek Dary Rolins je na starší: Tahle ňadra laskal před ní!

David dělá legrácky se svojí babičkou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 57 fotografií
Je to pár dní, co zpěvačka Dara Rolins (45) a rapper Rytmus (41) oznámili rozchod. Na svých Instagramech poskytli veřejnosti vyjádření, které je plné vzájemné lásky a respektu. Stále více se ale vynořují spekulace, že za konec jejich vztahu může atraktivní model David Meszaros (29), který si zahrál v jejím klipu Miesta. Ten podle všeho dříve laskal i starší divošky.

Dara Rolins a rapper Rytmus teprve nedávno ohlásili svůj rozchod a média od té doby neřeší nic jiného. Láska, která trvala celých sedm let, se vypařila jako pára na hrncem. Spekuluje se, že za rozpadem jejich vztahu může být atraktivní model David Meszaros, který si zahrál v Dařině klipu Miesta.

Tomu, že by s ním zpěvačka mohla něco mít, nahrává fakt, že David se vizáží podobá Rytmusovi. Jeho tělo zdobí jedna kérka za druhou a tělo má jako vytesané z kamene. V klipu Miesta se navíc objímali tak moc, že by bylo až s podivem, kdyby to nedali dohromady. Dara se i přesto nedávno vyjádřila, že za rozpadem jejího vztahu s Rytmusem nikdo třetí není.

Zda mluví pravdu, je ve hvězdách. Jisté ale je, že potenciální koloušek Dary se toho nebojí a na Instagramu má pěkně žhavé fotky. Na jedné se zabořuje do dekoltu postarší dámy. Hashtag Family ale jasně ukazuje, že půjde o jeho babičku, která má pořádný smysl pro humor, jinak by se k pořízení snímku ani neodhodlala.

Související články

Další články