Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nový kluk Agáty Hanychové je fešný truhlář: Nelze zapřít podobu s Jakubem Prachařem

Agáta Hanychová si našla truhláře Adama.
Zdroj: Archiv Adam Raiter
+ Dalších 7 fotografií
nová láska
Že by se na bývalou modelku Agátu Hanychovou (35) přece jen usmálo konečně partnerské štěstí? Po několika nevydařených rozchodech se na svých sociálních sítích nedávno pochlubila výletem do hor, kam vyrazila se svým novým klukem. Agáta si našla pohledného truhláře Adama, kterého prozradilo tetování.

Bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová (35) si horko těžko hledala po rozvodu s Jakubem Prachařem novou lásku. Po několika nevydařených vztazích se v novém roce 2021 začala vídat s novým mužem, se kterým nedávno vyjela na výlet do hor. "Můj kluk mě vzal na výlet," napsala komentář k fotografii, z kterého je zřejmé, že si našla nový objev.

Sociálním detektivům se podařilo vypátrat, že se jedná o úspěšného truhláře Adama Raitera, kterého prozradilo tetování, když si u Agáty zrovna dopřával oběd.

Adam Raiter má stejně jako Agáta rád sport

Nový kluk má stejně jako Agáta Hanychová blízko ke sportu, konkrétně snowboardingu, ale také k vodním sportům, jako je wakeboarding, a taktéž jako Agáta má zálibu v tetování, kterých má po celém těle několik.

V galerii se podívejte, jakého fešáka Agáta sbalila. Na některých snímcích zdánlivě připomíná jejího bývalého manžela Jakuba Prachaře (37). Co myslíte? Vidíte podobu i vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy