Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nový klip Johnyho Machette vás dostane: Tentokrát zpívá o smrti sociální sítě Snapchat!

+ Další 3 fotografie
Hudební hvězda českého internetu Johny Machette natočil společně s parťákem z jejich bývalé kapely HZM Reginaldem a youtuberem a blogerem Candymanem videoklip o smrti sociální sítě Snapchat, která v roce 2017 přišla o 50% uživatelů.

Johny Machette a Candymane chystají společný hudební projekt na rok 2018, toto je úvodní videosingl z tohoto projektu. Obrazové ztvárnění jejich společné skladby je dílem Petra Simona, který také natočil Johnyho zatím nejúspěšnější videoklip na skladbu Se Zbláznim, která má k dnešnímu dni přes 14.5mil sledovanost na YouTube.

„Jako totální nadšenec a fanoušek soc. sítě Snapchat mě mrzí, že ji v ČR tento rok víc jak 50% uživatelů přestalo aktivně využívat, a proto RIP song pro socialní síť“ říká Johny Machette.

Spojením se zpěvákem a hudebníkem Ezym vzniká hudební projekt, který nese název RAOP a spatří světlo světa v roce 2018.

„Chci lidem konečně více přiblížit hudební styl, který mě nejvíce charakterizuje. Nejsem klasický rapper, ale spíše raopper. Spojuji rap s popem, respektive rap se zpěvem. Tudíž příští rok vydáme s Ezym projekt, momentálně pracujeme na skladbách, záměrně tedy neuvádím, v jaké formě to tedy ve finále bude a kolik skladeb nakonec dokončíme. Ezy je skvělý hudebník a dokáže naladit parádní atmosféru písnička. Tak jak se nám to dle mého názoru povedlo v úvodní singlu RAOP “ vysvětluje Johny Machette.

Od roku 2013, kdy se vydal na sólovou dráhu, toho charismatický mladík dokázal opravdu hodně. Je nositelem titulu Populární český hudební interpret na YouTube s více než 200 000 unikátními odběrateli, vyhrál v anketě Český slavík Mattoni v kategorii Hvězda internetu a v roce 2015 vydal debutovou desku Snílek. A před Vánoci 2015 zasáhl publikum úspěšným klipem Vánoční s Teri Blitzen, který má momentálně přes 7.5mil přehrání na YouTube.

Související články

Další články