Pokud jste si mysleli, že dle názvu bude písnička opěvovat váhu ženy a zabývat se boubelkami, jste na omylu. Velmi povedené video naopak rýpe do české politické scény. „Někdo si do nich musel rýpnout, znáte to, ne moc, přeci jen jsme umělci, určitě by to šlo i více, vzhledem k tomu, co se na politické scéně předvádí. Politika nám samozřejmě není lhostejná,“ říká Otto Klempíř, jeden z legendárních členů kapely.

„Natáčení bylo velmi příjemné v jednom malém podniku s partou fajn lidí,“ dodává. V klipu se totiž hemží řada hereckých i pěveckých hvězd. Nechybí ani Jitka Schneiderová nebo Ondřej Vetchý, který už je v klipech J.A.R. tak trochu inventář. Není tomu tak dávno, co veleznámý klip Pohodlný oslavil 15. výročí, jeho hlavní hvězdou je právě Vetchý.

Pohodlní jsou podle všeho i členové kapely. „Přes léto je to trochu volnější, chtěli jsme spíš takové pianko. Čeká nás pár festivalů a s vlastní šňůrou to rozjedeme tradičně na podzim a moc se na to těšíme,“ odpověděl Klempíř dotaz ohledně koncertů. „Koneckonců jsme přeci pohodlní,“ dodal.