Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nový iPhone bude mít na zádech OBŘÍ ŠÍLENOST: Tohle vypadá jako z jiné planety!

Zdroj: Twitter
+ Další 4 fotografie
Nový iPhone
Steve Jobs (†56) se musí v hrobě obracet. Jeho do posledního detailu vyladěný iPhone mu nejprve zvětšili, teď se mu chystají přimontovat na záda obrovský foťák. Letošní model bude mít totiž hned tři čočky, které konkurence zavedla už dávno. A umí ho i vkusně zamaskovat, zatímco Apple podle uniklých obrázků plánuje k novému iPhonu prostě připomontovat gigantický čtverec.

Už se ví, jak bude přibližně vypadat nový iPhone 11, který se začne prodávat na podzim. Z továren, ve kterých Apple své telefony vyrábí, tento týden unikly snímky. A není to moc hezký pohled!

Kdyby žil Steve Jobs (†56), za tento návrh by svým zaměstnancům uštědřil pár facek. Letošní model iPhonu totiž bude mít podle předběžných fotek na zádech obří fotoaparát s třemi čočkami. Není to žádná převratná novinka, některé konkurenční telefony ho už dávno mají, jenže zároveň z nich takhle nevkusně nevyčnívá.

Jinak má nový iPhone zůstat bez větších změn. Už teď se však i mezi skalními fanoušky Applu množí hlasy, že si mobil s touhle příšerností rozhodně nepořídí. Jak si nakonec model v prodejích povede, se ale nedozvíme, protože společnost už čísla nezveřejňuje.

Související články

Další články