Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nový idol a seriálový hit: Turecký fešák Can Yaman uvaří Recept na lásku

V seriálu Recept na lásku ztvárnili ústřední dvojici herec Can Yaman a herečka Özge Gürel.
Zdroj: archiv TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
SERIÁLOVÝ HIT
Turecký lamač srdcí Can Yaman se vrací v seriálu Recept na lásku. Spolu s herečkou Özge Gürel vytvoří pár v novém romanticko-komediálním příběhu, který na začátku února uvede iPrima.

Už od 1. února nabídne iPrima v exkluzivní premiéře turecký seriálový hit Recept na lásku. Každý všední den tak divačky na stránkách najdou jednu novou epizodu tohoto celosvětového hitu ke zhlédnutí zdarma. Nedočkavci se pak budou moct dívat na další epizody v placené předpremiéře.

Can Yaman v hlavní roli

Recept na lásku navazuje na úspěchy seriálů Zasněná láska a Příchuť lásky. Stejně jako v obou jmenovaných seriálech i v novince ztvárnil hlavní roli opět Can Yaman, kterého si zamilovaly miliony divaček po celém světě, nejnověji v roli Sandokana. Po jeho boku se pak objeví Özge Gürel, se kterou tvořil pár už v Příchuti lásky. Seriál má celkem 48 epizod a ve světě se těší velkému zájmu diváků.

Özge Gürel jako sličná sousedka

Turecká seriálová novinka přináší příběh Özgüra, bohatého majitele restaurace. Tomu se sice daří skvěle, ale nevěří na lásku. V tuhle chvíli se vedle něj přistěhuje nová sousedka Ezge. Ta by naopak konečně ráda našla pravou lásku a šťastně se vdala. Jejich náhodná setkávání pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže svých snů. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba dost zamotá. Je možné, aby byl Özgür tím vysněným mužem pro Ezgi? To se dozvíme už brzy na stránkách iPrima.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy