Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nový hvězdný páreček na obzoru! Neuhodnete, koho sbalila Kateřina Kristelová tentokrát!

To se na to podívejme!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Vypadá to, že na obzoru je nový hvězdný pár! Krásná moderátorka Kateřina Kristelová tentokrát zalovila ve fotbalových vodách a vylovila zlatou rybku! Ve středu večer byla spatřena na rande s Tomášem Řepkou. Ten, jak víme, má pro vyvinuté dámy slabost, a tak to vypadá, že Vlaďku Erbovou nahradí Kateřina.

Katka (37) a Tomáš (43) byli spatřeni reportéry Expres.cz, jak společně nastupují do taxíku a odjíždějí neznámo kam. „Jsem svobodná, dospělá, můžu si dělat, co chci. O svým soukromí jsem v posledních letech nerada mluvila a nebudu na tom nic měnit,“ vyjádřila se nám později Kateřina.

Jestli je po vztazích s hokejistou Martinem Tůmou nebo kontroverzním moderátorem Kazmou (31) bouřlivák Řepka tou správnou volbou asi ukáže až čas. Po neúspěších a zklamáních v lásce hledají oba štěstí a klid. Uvidíme, zda-li spolu tihle dva najdou to, co hledají.

Související články

Další články