Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nový hvězdný páreček na obzoru! Neuhodnete, koho sbalila Kateřina Kristelová tentokrát!

To se na to podívejme!
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Vypadá to, že na obzoru je nový hvězdný pár! Krásná moderátorka Kateřina Kristelová tentokrát zalovila ve fotbalových vodách a vylovila zlatou rybku! Ve středu večer byla spatřena na rande s Tomášem Řepkou. Ten, jak víme, má pro vyvinuté dámy slabost, a tak to vypadá, že Vlaďku Erbovou nahradí Kateřina.

Katka (37) a Tomáš (43) byli spatřeni reportéry Expres.cz, jak společně nastupují do taxíku a odjíždějí neznámo kam. „Jsem svobodná, dospělá, můžu si dělat, co chci. O svým soukromí jsem v posledních letech nerada mluvila a nebudu na tom nic měnit,“ vyjádřila se nám později Kateřina.

Jestli je po vztazích s hokejistou Martinem Tůmou nebo kontroverzním moderátorem Kazmou (31) bouřlivák Řepka tou správnou volbou asi ukáže až čas. Po neúspěších a zklamáních v lásce hledají oba štěstí a klid. Uvidíme, zda-li spolu tihle dva najdou to, co hledají.

Mohlo by vás zajímat

Další články