Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nový hvězdný pár? Pítr s Gábi z Love Islandu zářili na premiéře muzikálu

Love Island 2021: Pítr s Gáby se promenádovali na premiéře muzikálu
Zdroj: Extra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 5 fotografií
událost

Premiéru muzikálu Fantom opery si nenechal ujít ani pár z nedávno skončené reality show TV Nova Love Island Petr Havránek (25) a Gabriela Gášpárová (20). Ačkoli soutěž nevyhráli, u diváků zabodovali a svou nově nabytou popularitu tak můžou náležitě využít.

V pátek bylo v pražské GoJa Music Hall rušno. Na ​premiéru muzikálu Fantom opery dorazily více i méně známé osobnosti českého showbyznysu. Mezi nimi nechyběl ani pár z nedávno skončené reality show Love Island. Nešlo však o vítěze soutěže Lauru s Martinem, kteří si užívají výhru dva miliony korun, ale o Pítra s Gábi, kteří byli u diváků velmi oblíbení.

Gábi v červené róbě a elegantnímu Pítrovi to na premiéře náramně slušelo. Z večera sdíleli šťastná videa na svém Instagramu.

Pítr se během Love Islandu nejen své partnerce, ale i divákům svěřil s některými intimními detaily ze svého života. Když byl malý, zemřel mu otec a jeho matka zůstala na něj a dva další sourozence úplně sama. Pítr si podle svých slov dlouho odpíral truchlení, ale ve vile to na něj dopadlo, a proto neudržel slzy. Gábině vyprávěl i o tom, jak sbíral železo a sháněl peníze, jak se jen dá, aby mamince pomohl. "Nikdy nechci, aby moje děti byly v takové situaci, v jaké jsme byli my," vyprávěl Pítr, který nyní může vytěžit svou nově získanou popularitu.

Samotný Love Island ještě úplně neskončil, pokračuje pořadem Love Island After. V něm se diváci dozvědí, jak se spanilým ostrovanům žije po návratu z ráje do kruté reality. Podíváme se, jak účastníci reality show žijí, jak na ně reagují cizí lidé a fanoušci a s kým ze soutěžících se vídají.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy