Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nový hvězdný pár Hollywoodu: Proutník Leo DiCaprio má randit se supermodelkou Gigi Hadid

Modelka Gigi Hadid a Leonardo DiCaprio se měli velmi sblížit.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Nový vztah?

Tohle zřejmě čekal jen málokdo. Hollywoodem však již nějakou dobu kolují informace, že supermodelka Gigi Hadid (27) a herec Leonardo DiCaprio (47) spolu randí. Jak informoval exkluzivně web Page Six, věci „berou pomalu“, ale již několikrát byli na rande.

Už nějakou dobu se šuškalo, že modelka Gigi Hadid a herec Leonardo DiCaprio se nápadně sblížili, protože se často objevovali ve stejné skupině přátel. Nyní se ale měli podle webu Page Six sblížit ještě víc a dokonce spolu šli na rande.

„DiCaprio není někdo, kdo skáče ze vztahu do vztahu. Věci berou pomalu,“ prozradil blízký zdroj DiCapria již zmíněnému webu. Gigi s Leem byli spatřeni v sobotu 10. září na exkluzivní party pořádané v Soho. Kromě toho byli před pár dny viděni na party v rámci newyorského týdne módy.

Aférka s ukrajinskou modelkou

Poprvé byli spatřeni ještě po boku Belly Hadid a Kendall Jenner v Miami v roce 2019. Zvěsti o tom, že jejich vztah nabral romantické spády, začaly poté, co spolu v červenci strávili nějaký čas na otevírací party luxusního klubu Ned. V srpnu spolu byli znovu viděni v klubu na Manhattanu.

Ještě před několika týdny byl přitom Leo spojován s ukrajinskou modelkou Mariou Beregovou (22). Během prázdnin byli spatřeni, jak spolu odcházejí z klubu v Saint-Tropez, a rázem začala všechna média v čele s Daily Mailem spekulovat o tom, že spolu randí.

Rozchod s Camilou

Během prázdnin se Leo navíc rozešel s dlouholetou partnerkou Camilou Morrone, která oslavila pětadvacáté narozeniny. U DiCapria je takové nepsané pravidlo, že zpravidla nerandí s ženami staršími pětadvaceti let. Ovšem teď je nutné dodat, že Gigi Hadid má již sedmadvacet let a dvouletého syna s bývalým partnerem, zpěvákem Zaynem Malikem.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy