Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nový hvězdný pár Hollywoodu? DiCaprio je minulostí, Gigi Hadid ulovila Bradleyho Coopera

Bradley Cooper údajně randí s Gigi Hadid.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Nový vztah

Proslýchá se, že oblíbený herec Bradley Cooper začal randit s bývalkou DiCapria Gigi Hadid. Podle přátel hollywoodského hezouna je to přesně jeho typ, i když je o dvacet let mladší než on. Fotografové dvojici nafotili, jak se vracejí z údajného společného víkendu v Bradleho SUV, kdy přejížděli zpět do New Yorku, jak informoval Daily Mail. 

Bradley Cooper je podle tvrzení jeho přátel velice šťastný, protože se mu pomalu, ale hezky rozjíždí románek s modelkou Gigi Hadid. Údajně spolu jeli na romantický víkend a po návratu do New Yorku si zašli na společnou večeři, kde je zachytili zahraniční fotografové.


Žárlivý expřítel

Dvojice společně nastupovala do velkého SUV Bradleyho Coopera. Sice je mezi hercem a modelkou dvacetiletý věkový rozdíl, ale zdá se, že jim to vyhovuje. Jediný, kdo by měl s potenciálním vztahem problém, má být Gigin expřítel Zayn Malik, se kterým má dceru Khai.

„Bradley je nadšený z toho, že může Gigi poznat. Takové vzrušení ze ženy necítil už velmi dlouho,“ přiznal zdroj webu Daily Mail. "Jdou na to pomalu, ale on ji velmi miluje. Ona je přesně jeho typ," řekl další zdroj. Gigi prý udělala velký dojem na Bradleyho, když poznal, jaká je dobrá matka dcerky Khai. Navíc ho prý podporuje ve střízlivosti, což je pro něj také jedna ze zásadních věcí. Není totiž tajemstvím, že Cooper měl v minulosti s alkoholem velký problém.


Bradleyho inspiroval nový vztah expartnerky

Herec z filmu Zrodila se hvězda dříve žil s modelkou Irinou Shayk, s níž má šestiletou dceru Ley. Po rozchodu se Bradley stále nemohl posunout dál. Podle zdrojů herec miluje všechno, co ke vztahu patří, a dost mu to chybělo. Když se dozvěděl, že jeho bývalka Irina údajně randí s bývalým šampionem NFL Tomem Bradym, dalo mu to nový impuls.

Zdá se ale, že má hollywoodský herec s Irinou dobré vztahy. Často jezdí navštěvovat svou dcerku, se kterou tráví společný čas jako rodina. Několikrát se spekulovalo o jejich návratu k sobě, blízké zdroje však uvedly, že jde jen o přátelský vztah, jak psal web Daily Mail.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy