Festival Glastonbury, kde se to každoročně hemží hvězdami, letos mimo jiné přivítal i nový hvězdný pár Brada a Siennu. Podle webu dailymail.com se k sobě ve VIP zóně opravdu měli.

Zdroj z okolí páru zase uvedl, že jsou do sebe velmi zamilováni. „Je ještě brzy, ale jsou do sebe blázni. Oba jsou ale naprosto odhodláni udržet si své soukromí,“ uvedl The Sun.

Podle všeho nestojí pár o žádnou velkou publicitu, a tak s uveřejněním vyčkávají. To jim asi půjde jen obtížně vzhledem k faktu, že od rozvodu s Angelinou je Brad nejsledovanějším mužem Hollywoodu. Celý svět čeká, kdo bude další v řadě jeho lásek.

Pár byl viděn kolem třetí hodiny ranní v části, které se říká Rabbit Hole Area u pódia Pyramid. Údajně se drželi za ruce a vypadali, že k sobě mají hodně blízko a užívají si jeden druhého. Na veřejnost však ruku v ruce nevyšli.

Opravdu se tedy potvrzuje to, že všechno zlé je k něčemu dobré. Brad se odrazil ode dna, úspěšně se popasoval s alkoholismem a v lásce se mu opět daří. Dokonce i s bývalkou Angelinou se dokáže na péči o jejich šest dětí dohodnout. Snad je nový vztah se Siennou správnou volbou a Brad bude konečně zase šťastný.