Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nový horor Démon zatracení: Do českých kin vtrhne čarodějnice pojídající děti

Nový horor Démon zatracení: Do českých kin vtrhne čarodějnice pojídající děti
Zdroj: YouTube
+ Dalších 13 fotografií
premiéra
Do českých kin 30. července vstoupí nový horor s názvem Démon zatracení. Ten pojednává o tisíc let staré čarodějnici, která má schopnost žít v kůži někoho jiného a živí se zásadně dětmi. V Americe tento snímek i během pandemie koronaviru lámal rekordy víkendové návštěvnosti kin a stal se naprostým hitem.

Z lesa se v novém hororu Démon zatracení mezi lidi vplížilo starobylé zlo, čerstvé kytky v záhonech záhadně vadnou a umírají, místo dítěte najde matka v postýlce několik svázaných suchých větví. Tisíc let stará čarodějnice vylezla ze své skrýše v kořenech stromu. Těžko ji poznáte, může žít v kůži někoho jiného. A živí se výhradně dětmi.

Děj filmu Démon zatracení

Teenager Ben je po rozvodu rodičů trochu divoký, a tak ho matka pošle zklidnit se na léto do malého města ke svému tátovi. Najde si brigádu, nudí se a má čas pozorovat. Všimne si proto menšího kluka ze sousedství, který si hraje v okolí, všimne si taky, když zmizí a nikdo ho nehledá, všimne si seschlých úplně čerstvých kytek v okolí, všimne si, že máma toho menšího kluka se chová hodně podivně. A nemůže si nevšimnout, že táta toho menšího kluka tvrdí, že žádného syna nemá.

Vypadá to, že Ben je jediný, kdo si kluka ze sousedství pamatuje a rozhodne se přijít věci na kloub. Ve sklepě u sousedů objeví strašlivé tajemství a od té chvíle mu půjde o život, stejně jako půjde o život dalším dětem z okolí. Tisíc let stará čarodějnice, mytický démon zapomnění a zatracení, je strašlivý protivník. Přestala se skrývat v okolních lesích a má hlad.

Rekord v čase koronaviru

Horor Démon zatracení vstupuje do českých kin jako jeden z rekordmanů v počtu vítězství víkendové návštěvnosti kin v USA. Na prvním místě žebříčku návštěvnosti byl hned šestkrát za sebou od začátku května do téměř poloviny června 2020. V době zavřených klasických kin se z filmu stal král amerických autokin. Na trailer se můžete podívat nahoře a fotky z filmu naleznete v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy