Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nový hollywoodský pár? Rozvádějící se Kim Kardashian líbala jiného

Kim Kardashian se políbila s hercem a komikem Petem Davidsonem.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Nový pár?

Reality hvězda Kim Kardashian (41) rozhodně ví, jak zaujmout. V televizní show Saturday Night live si dávala polibek s hercem a komikem Petem Davidsonem (27). Všichni se tak rázem začali ptát, jestli právě tito dva netvoří nový hollywoodský pár, když se Kim rozvádí s raperem Kanye Westem (44).

Rozvod reality hvězdičky Kim Kardashian a rapera Kanye Westa sleduje celá Amerika. Ti dva byli pár několik let, ale po vleklých problémech se rozhodli, že půjdou od sebe. V únoru podala Kim žádost o rozvod. Jestli se tak skutečně stane, to však ukáže čas.

Jsou jen blízcí přátelé

Tento pátek byla Kim Kardashian viděna, jak se drží za ruku s mladým hercem Petem Davidsonem. Blízcí přátelé obou dvou však podle Vanity Fair tvrdí, že se jedná pouze o přátele. „Pohybují se ve stejných kruzích, takže je jasné, že budou čas od času spolu. Jsou jen přátelé, kteří spolu tráví čas,” prozradil jeden ze zdrojů.

Spekulace o jejich možném vztahu však ještě zesílili poté, co si v pořadu Saturday Night Live dali pusu. Stále však tvrdí, že jsou jen přátelé.

Související články

Další články