Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nový hit v nočních klubech: Šmírovací zrcadla na dámských záchodech

Ženy vůbec netuší, že je při líčení někdo pozoruje.
Zdroj: dailymail.co.uk

Voyeuři si konečně přišli na své. V glasgowském Shimmy Clubu si za 800 liber (cca 24 000 Kč) mohou na celou noc pronajmout soukromou kabinku s takzvaným obousměrným zrcadlem a vesele šmírovat ženy na WC.

Zrcadlo je ovšem umístěno nad umyvadlem, nikoliv přímo v kabinkách. I tak už ale tenhle nápad stačil rozzuřit snad každou organizaci za práva žen, která v Británii působí - nemluvě o feministkách.

Vedení klubu se hájí tím, že "sranda přeci musí být". Je ale pravdou, že ženy nemají ani to nejmenší tušení, že je někdo sleduje. Navíc netrvalo dlouho a na Internetu se začaly objevovat první fotografie pořízené právě z této kabinky, což nepochybně lze považovat za neoprávněný zásah do práv na ochranu osobnosti.

"Byl jsem naprosto šokován zjištěním, že zrcadlo na dámských toaletách je obousměrné. Vždyť jde o úplnou invazi do soukromí těch dívek. Považuji za ostudné, že jim to už dávno někdo nezakázal," řekl na adresu provozovatelů klubu jeden z rozhořčených návštěvníků.

Jiní zase kritizují skutečnost, že obousměrná zrcadla jsou umístěna pouze na dámských a nikoliv i pánských záchodech. Prý jde o jasný příklad diskriminace něžného pohlaví ze strany mužských šovinistů.

Související články

Další články