Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nový hit Instagramu: 8 Strašně hezkých chlápků, kteří čtou v metru knihy!

V New Yorku žijí hezcí intelektuálové.
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Newyorské metro je docela zajímavá pozorovatelna, buď tam jsou strašně divní lidé s vesmírným oblečením, nebo tam jsou krásní hispteři s knížkami. A ti jsou teď hitem na Instáči.

Jezdit sockou zase není tak úplně trapná věc, občas tam totiž můžete potkat chlapa, z něhož se vám rozbuší srdce. A co teprve tehdy, když je to ještě navíc intelektuál a čte si během cesty knížku?

Hezcí muži z newyorského metra čtoucí knížky se nyní stali hitem na Instagramu, tajně je fotí slečny, které se pořádně rozhlížejí kolem sebe. Jestli to zavání šmíráctvím, to nevíme, ale zase na světě je tak málo krásy…

Takže se o ni musíme taky podělit. Je jedno, jestli to je byznysmen, nebo student, jestli jede do práce, nebo za matkou na oběd, či dělá třeba v továrně. Ostatně – Vergilia v originále si může přečíst i skladník.

Máme tady taky něco takového? My, když jedeme metrem, tak nevidíme nikoho s knihou a už vůbec ne muže. Spíš jen všechny s mobilem. Ale tenhle trend by se mohl usadit i u nás. Aspoň by svobodné věděly, na jaké trase hledat ženichy.

Související články

Další články