Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nový hezoun v životě Jágrovy ex: PRVNÍ VYJÁDŘENÍ ke vztahu s Veronikou Kopřivovou

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
PROHLÁŠENÍ
O tom, že to mezi Jaromírem Jágrem (47) a jeho se vší pravděpodobností již expřítelkyní Veronikou Kopřivovou (28) již moc neklape, se ví v branži už déle. Řada lidí z jejího okolí dokonce tvrdí, že přestože s hokejovým bohem má pořád velmi intenzivní přátelství, jako vztah už se to označovat nedá. Ví se naopak o tom, že teď má možná až přehnaně blízko k vymakanému modelu Mírovi Dubovickému (27). Máme jeho exkluzivní slova!

Jarda Jágr (47) a Veronika Kopřivová byli ohledně svého vztahu vždy velmi záhadní, nikde se jím moc nechlubili, takže ani nikdo nepátral po tom, proč je modelka často bez něj. Některé zdroje se však dušují, že holkou nejslavnějšího českého hokejisty už nějaký ten pátek není.

„Dál se ale mají rádi. Rozchod nebyl nijak dramatický. Prostě jim to nevyšlo. Ale stále se hodně přátelí a podporují se. Veronika už je ale s tím klukem z Muže roku,“ tvrdí blízcí Kopřivové.

Zmatkování

Miroslav, jenž před třemi lety skončil třetí na soutěži pánské krásy a dřív byl uznávaným kickboxerem s řadou mezinárodních úspěchů, se v poslední době chlubil společnými fotkami s Veronikou a dvojčetem Martinem v Itálii, kde mají Dubovičtí rodinný domek.

Když jsme mu zavolali a na férovku se ho zeptali, jestli jako Veroničin kamarád ví, zda se skutečně s Jágrem rozešla, odkázal nás rozpačitě na ni.

Stejně, tentokrát o něco podivněji, reagoval na dotaz, zda je jejím novým přítelem. „Já nevím, zeptejte se Verči,“ prohlásil překotně a rozloučil se. Až nám ho bylo líto, jak jsme ho dotazem zaskočili!

Trojka

Už z dob, kdy se stýkal s krásnou Českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou, si náš redaktor pamatuje na situace, jak mu vyhýbání se otázkám na tělo vůbec nešlo a docela legračně při odpovědích zmatkoval a nechtěně tak víc prozradil, než zakryl.

Těžko říci, zda jde o plážový flirt a nebo to bude velké... Faktem je, že ani jeden oslovený nic nepopřel. Vyjádření Veroniky Kopřivové najdete tady

Sympatický Míra i s bráchou jsou nerozlučná dvojka, a tak pokud s nimi Kopřivová tráví nyní hodně času, musí si zvyknout na to, že pouze ve dvou s Mírou bude málokdy. Dvojčata na sebe nedají dopustit a úžasně se podporují.

Jak se plážová romantika vyvine dál? Příští dny napoví.

Související články

Další články