Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nový film v čele s Markem Vašutem láme rekordy: Do kapsy hravě strčil i Ramba

Nový film v čele s Markem Vašutem láme rekordy: Do kapsy hravě strčil i Ramba
Zdroj: Bohemia MP
+ Dalších 6 fotografií
Filmy
Do kin byla uvedena nová česká komedie nesoucí název Román pro pokročilé. V hlavní roli se objevil herec Marek Vašut (59) a po prvním víkendu trhá rekordy. Čeští diváci opět dokázali, že tuzemské filmy milují. Nový snímek režisérky Zity Marinovové překonal ve sledovanosti například i legendárního Ramba.

Na filmových plátnech se konečně začal promítat komediální snímek režisérky Zity Marinovové s názvem Román pro pokročilé. Hlavní roli si střihl oblíbený herec Marek Vašut a dokázal, že diváci ho stále milují. Nová komedie totiž láme rekordy a po uplynulém víkendu hravě strčila do kapsy dva hlavní konkurenty.

Román pro pokročilé ve sledovanosti překonal nového Ramba v čele se Sylvesterem Stallonem, ale i film Ad Astra, kde hlavní postavu hraje hezoun Brad Pitt. O víkendu navštívilo kina přes 50 tisíc diváků jen kvůli komedii Marinovové. Dva hlavní konkurenty překonala v počtu diváků o více než 20 tisíc.

Tvůrci snímku Román pro pokročilé již při uvedení do kin upozorňovali na to, že se nesnažili natočit velký příběh s hlubokými myšlenkami a poselstvím. Šlo jim pouze o to, aby pobavili diváky nenáročnou komedií. "Je to komedie o vztazích, které řešíme v každém věku, vztazích a situacích, které jsem zažila já, moji přátelé," uvedla Marinovová. Ji samotnou tak velký zájem diváků překvapil.

Marek Vašut se v roli našel a postavu Rudolfa zahrál perfektně. "Je to takový Pažout po 14 letech, jen zchátralejší, vyždímanější, tím pádem i směšnější, čili jistá podobnost tam je, jinak jde ale o úplně jiný film, který věřím, že diváky především pobaví," popisoval Vašut. A jejich cíl se vyplnil, protože návštěvnost jasně dokazuje, že se komedie divákům zkrátka líbí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy