Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový film Lucie Vondráčkové? Katastrofa se scénářem ze zvláštní školy!

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
sžíravá kritika
Ve středu se konala oficiální premiéra nového filmu Lucie Vondráčkové The Perfect Kiss. A jak to tak vypadá, rozvádějící se herečka a zpěvačka se kvůli němu za mořem slavnou nestane. Většina z těch, co film viděli, totiž mluví o kolosálním průšvihu!

Že se Skvělý polibek (nepoužívaný český název bijáku) řítí do propasti, naznačovaly už trailery, po nichž ho lidé na internetu ztrhali. A první diváci celého díla jsou na tom podobně.

„Připadala jsem si jak v blázinci. Ten scénář byl tak hloupý, že bych něco podobného nedokázala napsat ani pod vlivem silných drog. Lucie se snaží, ale v takové šílené blbosti by neuspěl ani Kevin Spacey s Morganem Freemanem,“ kroutí hlavou jedna z návštěvnic kina.

„Mně prostě nikdy ty její diblice neseděly. V tom filmu je taky divná. Ale kupodivu při vší té hrůze ještě dobrá. Ve filmu se jinak nesešlo vůbec nic. Nefunguje po žádné stránce,“ řekl nám další z diváků.

Divný scénář

Lidem hlavně vadí nesmyslný děj, kterému nikdo pořádně nerozumí. Postavy se vynořují a mizí, nemají žádnou inteligentní motivaci ke svému chování a do toho všeho je tu prý těžce ulítlá linka s tajnými agenty, kterými jsou Lucčini filmoví rodiče.

Pod vším je podepsaná Martina Adamcová alias četařka Babinčáková, která vystupuje pod uměleckým jménem Tina Adams. Film totiž režírovala a navíc k němu napsala i scénář.

The Perfect Kiss, jejž se autoři legračně snaží prezentovat jako první z anglicky hovořících zemí, v němž hraje hlavní roli Češka, vůbec vznikal v křeči. Natočen byl už na začátku loňského roku, ale evidentně přišly problémy (patrně s financováním), a tak jde nenápadně do kin až nyní.

Samozřejmě se našli i tací, co mluví o příjemné romantické komedii, ale protože se na premiéru dostal i fanclub Lucie Vondráčkové (38), těžko říct, nakolik jsou tato hodnocení nezaujatá. Avšak stejně to mohlo být i na druhé straně: řada kritiků šla do kina určitě už dopředu s tím, jak to Lucii pak natřou…

jaké další snímky v listopadu určitě nechcete vidět?

Související články

Další články