Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nový film Láska na špičkách míří do kin: Aneb když manželství čelí krizi

Zdroj: Bohemia Motion Pictures
Míří do kin

V novém filmu režiséra Petra Zahrádky (46) Láska na špičkách se představí Vica Kerekeš (40) v roli učitelky Terezy. Její manželství prochází krizí, manžel Petr má už dost života na venkově, chce dělat kariéru v Praze. Jak se s tím bývalá primabalerína popere? To se dozvíte již 14. 10. v kinech.

Láska na špičkách míří do kin

Příběh učitelky tance Terezy v podání herečky Vicy Kerekeš (40) nás přenese do malého českého města, kde dramatická krajina koresponduje s náladami i životními kotrmelci hlavní hrdinky, která bude muset projít životním restartem, aby znovu našla pevnou půdu pod nohama.

Film sleduje bývalou primabalerínu Národního divadla, která musela kariéru tanečnice ukončit kvůli úrazu. S manželem Petrem a sedmiletou dcerou Marií se stěhuje na opuštěný mlýn, který zdědila. V místní škole vede kroužek pohybové výchovy a nadšeně rekonstruuje nový domov tak, aby vytvořila rodině útulné prostředí. Jenže Petr by se mnohem raději viděl v Praze a celé manželství se tak dostává do krize.

Film nabitý hvězdami

Vica Kerekeš se ve filmu představí vedle Ondřeje Veselého (42), Pavla Nového, Igora Chmely, Jitky Schneiderové, Jakuba Koháka, Lindy Rybové, Jiřího Havelky, Jany Strykové, Roberta Mikluše nebo Tomáše Jeřábka. Romantická komedie Láska na špičkách režiséra Petra Zahrádky vstoupí v distribuci Bohemia Motion Pictures do českých kin 14. 10. 2021.


Související články

Další články