Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový Extra Focus je tu! V posteli mě to naučila Šárka Vaňková. Hodně jsem pařil, říká Issa

+ Dalších 6 fotografií
Nejnovější díl bulvárního pořadu Extra Focus je tady. Životem hvězd vás opět provede Kateřina Kristelová (38), která si nebere servítky ani při zpovídání Sámera Issy (33), který prozradil, jaký dříve vedl party život a kam by rád odjel v budoucnu. To ale není zdaleka všechno.

Všichni už netrpělivě čekali, kdy vyjde další díl Extra Focusu. A je to tady! Jako hlavní host na sedačku tentokrát usedl Sámer Issa, který se Kateřině Kristelové nezdráhal s ledasčím svěřit. „Byla doba, kdy jsem hodně pařil na akcích. Dokázal jsem pařit i pracovat, ale teď už se straním. Už nechodím na takovéhle akce. Nebaví mě to. Připadám si trochu starej na tohle hopsání,“ reaguje na to, že ho lidé mají za party boye.

Během rozhovoru zabrousili i do intimní sféry. Během první řady Česko hledá SuperStar přišel o panictví se Šárkou Vaňkovou. „Na to, kolik jí bylo, mě to naučila a já jsem to pak dohnal,“ přiznává se Sámer.

V nejnovějším Extra Focusu si nenechte ujít ani rozhovor s Jindřichem Forejtem, který promluvil o průšvizích prince Harryho.

Související články

Další články