Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nový Extra Focus je tu! Módní guru Alenka kritizuje Hrdličku. Vyšumělý gigolo, zralý na useknutí hlavy

+ Dalších 42 fotografií
Už to budou dva týdny od doby, kdy si moderátor Michal Hrdlička (29) a tenistka Karolína Plíšková (26) řekli své ano. Svatba to byla vskutku komorní, ale na druhou stranu se na ní rozhodně nešetřilo. Obřad proběhl na monacké radnici za přítomnosti dvanácti hostů. Zatímco nevěsta byla doslova okouzlující, tak ženich po jejím boku velmi pokulhával. Módní guru Extra Focusu Alenka na něm nenechala nit suchou.

Michal Hrdlička a Karolína Plíšková tvoří pár 2,5 roku. Před pár týdny se rozhodli, že do toho konečně praští. Svatba probíhala v naprostém utajení a vědělo o ní jen pár lidí. Na svatbu bylo pozváno pouze dvanáct lidí včetně nejbližší rodiny.

Za družičku šla dvojici moderátorova rozkošná dcera Linda, kterou má z předchozího vztahu s Lucií Borhyovou (40). Nevěsta oblékla prakticky obyčejné šaty, které nebyly ničím extravagantní, ale přesto v nich vypadala jako řecká bohyně.

Přítomní nemohli z Karolíny Plíškové odtrhnout oči. Horší to bylo ale se ženichem. Módní guru Extra Focusu Alenka Šafratová si na Hrdličkovi pěkně smlsla. "No a ten malý vyžírka, co na to mám říct. Vypadal něco mezi gigolem, vyšumělým fotbalistou, těžko říct. Ty melírky se Michalovi vážně nepovedly," začala Alenka zostra.

"Já vůbec nechápu, co ho to napadlo. Michalův oblek byl krásný. To zaplať pánbůh. Kdybychom mu usekli hlavičku, tak jsou vlastně spolu hrozně pěkní," dodala s úsměvem. A jaký máte názor na ženicha vy?

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy