Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Nový Extra Focus je tady! Simona Krainová (45) otevřeně: Chce další miminko?

+ Dalších 13 fotografií
Nový Extra Focus moderátorky Kateřiny Kristelové (38) je tady a i tentokrát přináší várku toho nejzajímavějšího ze světa šoubyznysu. Velký rozhovor se Simonou Krainovou (45), která se rozpovídala nejenom o dětech a modelingu, ostrá módní policie s Alenkou a nechybí ani bulvární glosa o letošní StarDance. Držte se, začínáme!

Jaký recept má Simona Krainová na věčné mládí? Modelce, kterou se už několik let snaží zaškatulkovat mezi „důchodkyně“, podle jejích slov kvete pšenka víc než v 90. letech.

Ve velkém rozhovoru pro Extra Focus mluvila nejenom o své úspěšné kariéře, ale i o manželství s Karlem Vágnerem (43). „Je to můj nejlepší kámoš, milenec a manžel,“ hodnotí s úsměvem Simona, která prožívá jedno z nejšťastnějších životních období.

Společně vychovávají syny Bruna a Maxe. „Rozmazluje spíš tatínek, já jsem taková ta máma, co tomu dává řád,“ netají se Krainová a jedním dechem dodává: „Jsem moc ráda, že mi pánbůh za pět minut dvanáct dal dvě děti. Je to konečný počet, já jsem na další děti už stará.“

Ostrá módní břitva Alenka Šafratová, které neunikne žádný detail, si tentokrát posvítila na Justina Biebera (24). Dostal od ní za uši, anebo je kanadský fracek v módě doma stejně jako v hudbě?

A to není všechno! StarDance 2018 je v plném proudu a jejím největším překvapením je Pavla Tomicová. I na to má redakce eXtra.cz nekompromisní ná­zor!

Sledujte nový Extra Focus až do konce, stojí to za to!

Mohlo by vás zajímat

Další články