Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nový Extra Focus je tady: Které celebrity to s plastikami už vážně přehání?

+ Další 2 fotografie
Nový díl Extra Focusu je tady a dnes se můžete těšit na plastikový speciál. Podíváme se na české celebrity, které to s plastickou chirurgií nepřehánějí a vypadají perfektně i s nějakými drobnými úpravami. Jenomže jsou tady i takoví, kteří si na plastikách vystavěli prakticky celou kariéru. Tady už ale o malých zákrocích rozhodně hovořit nelze. Jaký na to má názor odborník přes plastickou chirurgii Robert Paulat?

Je čtvrtek a to znamená, že je tady nový Extra Focus s moderátorkou Kateřinou Kristelovou (39), která si tentokrát posvítí na české celebrity, jež rády holdují plastikám. Dnešní hostem ve speciálním dílu o plastikách bude ředitel Medico Beauty Robert Paulat.

Prozradí, zda někdy odmítl klientku, protože nesouhlasil se zákrokem, který po něm požadovala a také se dozvíte, které české celebrity podle něj umí stárnout s grácií. Detailně se podíváme také na české a slovenské krasotinky, kterým k dokonalosti pomohl skalpel.

Jaký máte názor na plastiky vy? Kdo by podle vás měl urychleně ubrat, aby nedopadl jako některé zahraniční kreatury?

Mohlo by vás zajímat

Další články