Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nový Extra Focus je tady: Drsná kritika nevkusu Rytmuse a hurikán Dalibora Jandy

+ Další 2 fotografie
Podívejte se na zbrusu nový díl bulvárního magazínu Extra Focus, kterým vás provede Kateřina Kristelová (38). V sedmém díle vás čeká velký rozhovor s Daliborem Jandou (65), nové podrobnosti o rozchodu Lucie Vondráčkové (38) a Tomáš Plekance (35) a módní policistka Alenka Šafratová, která si na paškál vzala rappera Rytmuse (41).

V dalším díle bulvárního magazínu Extra Focus moderátorka Kateřina Kristelová (38) vyzpovídala ikonu 80. let Dalibora Jandu. Samozřejmě, že se nemohla nezeptat na jeho údajně mimořádně obdařený rozkrok. Zpěvák se zpočátku styděl a nechtěl se na toto téma příliš vyjadřovat.

Nakonec ale přece jenom pár slov ke svému hurikánovi řekl. „Já si myslím, že si to lidé domyslí. Nechci mluvit o mýtech. Ale jak se říká na Moravě, každý chlap má nějak vypadat, má být nějak obdarován. A jestli jsem, nebo nejsem, to není na mně,“ říká s úsměvem zpěvák.

Mimo jiné se také v tomto díle módní policistka Alenka Šafratová pořádně opřela do vkusu, tedy spíše nevkusu rappera Rytmuse (41), který je podle ní jen obyčejný kolotočář.

Mohlo by vás zajímat

Další články