Miroslav Etzler jako Leonard Cohen. Tohle bude tentokrát asi trochu tvrdý oříšek pro Míru Etzlera. Důstojně napodobit světového básníka a hudebníka není zrovna lehký úkol. Jeho specifická barva hlasu by sice mohla Miroslavovi sedět, uvidíme však, jak si poradí s charismatickým výrazem a intonací v nízkých tóninách.

Roman Vojtek se představí jako George Michael, což by mu pěvecky nemělo činit žádné potíže, jelikož několikrát dokázal, že zpívat umí a vžít se do role kohokoliv zřejmě také. Pokud jste si mysleli, že ho nic teplejšího než Cher nemůže už potkat, tak jste se zmýlili.

Jan Cina bude tentokrát za rockera z Green Day. Showman Honza nás již několikrát utvrdil v tom, že se ztotožní snad úplně s každou rolí. Jak mu ale pěvecky a emočně bude sedět rocková maska punkáčů z Green Day? Zvládne pološílený výraz Billiho Joea Armstronga, nebo nás ze svého výkonu tentokrát nechá zešílet?

David Gránský jako Whoopi Goldberg. Že Davidovi jdou černošské zpěvačky, už nám předvedl, takže upřímně, má tu ještě někdo strach, že by nás David jako sestra v akci nepřeválcoval?

Marta Jandová jako Olympic. Jak si asi Martička poradí se svým vlastním tatíkem? Má nás vůbec čím překvapit? Na hitech svého otce vyrostla, ale jak je na tom, když ho má napodobit, bude to přesně jaký otec, taková dcera, nebo jablko padne tentokrát daleko od stromu?

Markéta Procházková jako Pink. Markétka nám zvládá své výkony prozatím poměrně důstojně, ale jak se asi popasuje s rolí rebelky Pink, která má jeden z nejcharisma­tičtějších projevů a její vystoupení jsou jedny z nejlepších show na světě?

Anna Slováčková jako Jessie J. Anička se do svých rolí vžívá poměrně statečně a rozhodně se toho nebojí. Výrazná Jessie J jí bude sedět s největší pravděpodobností jako zadek na hrnec. I když pravdou zůstává, že její songy bývají intonačně poměrně náročné. Necháme se tedy překvapit, jak to Aničce tentokrát půjde.